Jak pracujeme?

Vstupní analýzy

Prvním krokem před samotnou tvorbou webové prezentace je společné vypracování "předimplementační analýzy", jenž nám řekne co od prezentace očekáváte a v jakém stavu je vaše současné fungování firmy. Tyto informace nám umožní vytvořit webovou prezentaci dle vašich představ a očekávání. Součástí první fáze může být i analýza konkurence.

Analýza klíčových slov

Dalším krokem zjistíme, jak si vede Váš současný web. Jaké jsou důležité vyhledávané fráze, na jakých pozicích se zobrazujete a u jakých frází chcete pozice zlepšit. S analýzou klíčových slov získáte informace o tom, jaké obchodní příležitosti jsou otevřené. Analýza také napoví, jak Váš web správně strukturovat.

Návrh webu

V tomto kroku se sejdou všechny profese, které budou na webové stránce v průběhu tvorby pracovat. Začíná se s vytvářením wireframes (prototypů stránek). V této části se jasně určí, kde bude menu, jak velké budou obrázky, kde budou umístěny CTA (call to action) prvky, jak budou komunikovány USP (Unique Selling Proposition) atp. Po dokončení této části vzniknou drátěné modely všech potřebných stránek.

Grafika webu

Nyní přichází na řadu grafik, jenž dá drátěným modelům život. Nelekejte se, občas mohou být nějaké části wireframe a finální grafiky lehce rozdílné. Podle počtu navrhovaných stránek se procesně pracuje na její realizaci. Návrhy jsou postupně komunikovány a schvalovány klientem.

Tvorba stránek

Máme hotovou grafiku, vyjasněné veškeré funkční prvky a jejich napojení na administraci. V této fázi se z obrázků stává funkční web. Je ho tedy potřeba naplnit kompletně obsahem a připravit na spuštění. Propojit s analytickými nástroji a případně s dalšími aplikacemi třetích stran

Spuštění stránek

Vše je hotovo a otestováno, můžeme tedy novou webovou stránku spustit. Pokud děláme redesign, provádíme samozřejmě i přesměrování ze starých URL adres na nové, abyste nepřišli o část svého odkazového portfólia. Veškeré technické náležitosti vyřešíme za Vás.

Meření, rozvoj, podpora

Spuštěním to nekončí, spíše začíná! Pro další rozvoj pomůžeme s vyhodnocováním návštěvnosti webu. Rádi také vytvoříme reklamní kampaně, o něž se budeme starat a optimalizovat tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků za rozumnou cenu. Preferujeme dlouhodobou spolupráci.

Líbí se vám náš přístup? Kontaktujte nás!

+420 775 396 707 kontakty
Kontakt

Spojte se s námi

napište nám
info@siteup.cz
+420 775 396 707
Copyright 2016 - 2018
Všechna práva vyhrazena.